Günlük Persiyodik Temizlik

Günlük Temizlik işlerinizde temizlik personeli temininde güvenilir içinde uzman kişilerle çalışmak içni hemen arayın kartopu temizlik sizler için çalışıyo

 
Alerjik maddeler içermeyen ve çevreyle dost ürünlerle dekore edilmiş bir evin; fiziksel sağlığımızı en iyi biçimde koruyacağı bilinen bir gerçek. Peki bunu nasıl sağlayabilirsiniz? İşte size evinizin çeşitli bölümlerinde sağlığınızı korumanızı ve daha rahat yaşamanızı sağlayacak pratik öneriler:
* Oturma alanlarında: Koltukların ve iskemlelerin arkaları, bel sağlığını koruyacak şekilde ergonomik olmalı. Oturma gruplarının güneş görmesine özen gösterin ve odayı her gün havalandırın. Masa ve sehpaların köşeleri tehlike oluşturabileceği için yuvarlak olmaları daha iyi. Döşemelik kumaşları ve perdeleri yanmaz tipte olanlardan tercih edin.
* Mutfakta: Keskin ve ağır objeleri dolap ya da çekmece içlerinde saklayın. Mutfak yerlerini ve tezgah üstlerini temizlemek için mikropları öldüren anti-bakteriyel temizlik malzemelerini kullanın. Mutfakta yiyeceklerin temas ettiği yüzeyleri kimyasal maddelerle temizlemekten çekiniyorsanız, buraları tuza batırılmış limonla silerek bu işi doğal bir şekilde yapabilirsiniz.
* Banyoda: Çocuklar için çok tehlikeli olabilecek ilaçları, tıraş bıçaklarını ve tırnak makaslarını her zaman dolapların içinde bulundurmaya özen gösterin. Islak zeminlere, kaymayan paspaslar serin. Lavabo ve küvetleri, anti-bakteriyel malzemeyle yapılanlardan seçebilirsiniz. Banyonuzun yerlerini kuru tutmaya özen gösterin. Mümkün olduğunca sıvı sabun kullanın.
* Yatak odalarında: Yün yatak ve kuştüyü yastık yerine sentetik olanları tercih edin. Nevresim takımlarını 60 derecenin üzerinde sıcak suda yıkayın. Yatak odalarını boyatırken kurşun-bazlı boya kullanılıp kullanılmadığını özellikle kontrol edin.
 
Ve Unutmayın, Biz Bu İşlerin Hepsini Uzman Kadromuzla Yapıyoruz. Hem De Siz Hiç Bir İşe Karışmadan!

En Son Çalışmalarımız

2020 Bahar Temizliği Halı Yıkama Kampanyaları Başladı.

2020  Bahar Temizliği Halı Yıkama Kampanyaları Başladı.

2020 Bahar Temizliği Halı Yıkama Kampanyaları Başladı ... Evinizdeki Halı,Kilim,Yorgan,Battaniye, Temizlikleri İçin Hemen Arayın Alo Kartopu: 0(506) 129 37 78

DETAY OKU

Isparta halıyıkama era111ile cok dahatemiz

Isparta halıyıkama era111ile cok dahatemiz

Isparta halıyıkama era111ile cok dahatemiz

DETAY OKU

Isparta halıyıkama ile yaza hazırlık

Isparta halıyıkama ile yaza hazırlık

Isparta kartopu halı yıkama yaz sezonuna halılarınızı hazırlıyor hemen arayın hemen gelelim

DETAY OKU

Isparta Halı Yıkamada Şok Kampanya Battaniye Kilim Ücretsiz Yıkama !

Isparta Halı Yıkamada Şok Kampanya Battaniye Kilim Ücretsiz Yıkama !

Isparta Halı Yıkamada Şok Kampanya Battaniye Kilim Hazır Yorgan Ücretsiz Yıkama !

DETAY OKU


YOL TARİFİ

WHATSAPP

ARA