Zemin Cilalama ve Yıkama Hizmetleri

Zemin yıkama ve cilalama işimiz çerçevesinde, Mermer, traverten, granit, taş, çini, seramik, vinil, marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil hepsi...

Zemin yıkama ve cilalama işimiz çerçevesinde, Mermer, traverten, granit, taş, çini, seramik, vinil, marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak üzere; farklı temizlik ürün ve programlarının uygulanmasını gerektiren tüm yüzeylerin bakım ve temizliğini, piyasadaki en kaliteli, doğa dostu sert zemin ürünleri ile garantili olarak yapmaktadır .
 
Mermer, çini, granit, seramik, pvc zeminlerin temizliği ve cilalanması, zeminin korunması ve estetik bir görünüm kazanması için periyodik zamanlarda yapılması gerekmektedir. Hizmete zemin fizibilitesi yapılarak başlanır, zemine göre makine ve cila maddesi kullanılarak; uzun ömürlü, parlayan ve kolay temizlenen zemini, Isparta Akademi Temizlik Şirketi kullanımınıza hazırlar.
 
Mermer Cilalama, Zemin Temizliği
Mermer cilası ve zeminlerin bakımı periyodik ve düzenli olarak siz değerli müşterilerimize istekleri doğrultusunda %80 ithal henkellever-jonson ürünlerimiz garantili veya isteğe göre garantili sözleşme yapılmaktadır.m2 olarak yapılan bu hizmet yüksek m2 olan alanlarda indirimli yapılmaktadır.Cila olarak 2 çeşit cilalar vardır.Kristalize cila ve exspert cila kullanılmaktadır.Kristalize cila makine ve çelik tel yardımı ile yavaş olarak mermere veya çini, paledyan gibi zeminlere uygulanır.Ortalama ömrü evlerde 3 yıl,işyerlerinde 6 ay veya 1 yıldır.Kullanıma bağlı olarak değişir.Expert cila daha yumuşak marley,muşamba veya parke gibi gevşek malzemeye uygulanır.Uygulanışı;cila bezi veya benzeri malzeme uygulanır.

En Son Çalışmalarımız

2020 Bahar Temizliği Halı Yıkama Kampanyaları Başladı.

2020  Bahar Temizliği Halı Yıkama Kampanyaları Başladı.

2020 Bahar Temizliği Halı Yıkama Kampanyaları Başladı ... Evinizdeki Halı,Kilim,Yorgan,Battaniye, Temizlikleri İçin Hemen Arayın Alo Kartopu: 0(506) 129 37 78

DETAY OKU

Isparta halıyıkama era111ile cok dahatemiz

Isparta halıyıkama era111ile cok dahatemiz

Isparta halıyıkama era111ile cok dahatemiz

DETAY OKU

Isparta halıyıkama ile yaza hazırlık

Isparta halıyıkama ile yaza hazırlık

Isparta kartopu halı yıkama yaz sezonuna halılarınızı hazırlıyor hemen arayın hemen gelelim

DETAY OKU

Isparta Halı Yıkamada Şok Kampanya Battaniye Kilim Ücretsiz Yıkama !

Isparta Halı Yıkamada Şok Kampanya Battaniye Kilim Ücretsiz Yıkama !

Isparta Halı Yıkamada Şok Kampanya Battaniye Kilim Hazır Yorgan Ücretsiz Yıkama !

DETAY OKU


YOL TARİFİ

WHATSAPP

ARA